Pewna młoda dziewczyna prowadziła bardzo energiczny styl życia, ale nie uważała na zdrowe odżywianie i zdrowy styl życia. Nieraz odżywiała się niezdrowo, szybko, o przeróżnych porach dnia, a na dodatek bardzo dużo paliła papierosów. Ponieważ nie czuła jednak żadnych dolegliwości nie miała zamiaru zmienić swojego trybu życia, aż do czasu uszkodzenia kolana, którego się nabawiła jeżdżąc na nartach. Przez długi okres czasu musiała leżeć w łóżku, a z nudy jadła i paliła jeszcze więcej.

Wówczas zaczęła odczuwać jak traci młodzieńczą siłę i witalność. Kiedy jej kolano wyzdrowiało dopadł ją wirus, ale z uwagi na spore zaległości na uczelni, chodziła na lekcje pomimo podwyższonej temperatury i niedobrego samopoczucia. Takie bagatelizowanie choroby kosztowało ją zapaleniem płuc, od tamtego czasu stale łapała jakieś infekcje i bez przerwy brała antybiotyki. Wtedy jej mama uznała, że czas coś zrobić.

Na początku dziewczyna zaczęła  suplementemPolinesian Noni 3×30 ml przez pierwszy miesiąc, Ac-zymes 3×2 tabletki, oraz C-1000, które po kilku dniach zmieniła na C Plus. Od tamtego czasu znowu poczuła, że żyje i że powraca jej energia, której jej brakowało, już wiedziała, że zdrowie jest najważniejsze. Zaczęła dużo czytać o zdrowiu, udało się jej rzucić zły nawyk, zmieniła swoje posiłki na zdrowe. Codziennie stosuje także Vital B i Smokerade, który wspaniale działa na oskrzela zniszczone dawniejszym częstym paleniem. Za niedługo młoda dziewczyna będzie miała egzaminy, z tego powodu stosuje Triple Potency Lecithin i Stress Management, które dobrze działają na jej pamięć i niepokój towarzyszący sesji.
Źródło : “Cali News”, Styczeń 2006