Nopalin jest to naturalny preparat z suszonej łodygi kaktusa Nopal (opuncja), która zawiera witaminy, składniki mineralne i błonnik.

Nopalin to wspaniały produkt dla osób, które chcą utrzymać dobrą formę oraz dla tych, którzy chcą odzyskać siły i przywrócić równowagę. Wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn( szczególnie przy leczeniu paraprotexem), oczyszcza kosmki jelitowe, chroni przed ubocznymi skutkami leków syntetycznych.

Nopalin :
- utrzymuje prawidłową  masę ciała
- odtruwa organizm z toksyn, udrażnia kanały wydzielnicze, m. in. Wątroba, nerki, jelita
- wspomaga właściwą florę bakteryjną w jelitach
- jest źródłem składników odżywczych
- reguluje trawienie
- ułatwia wypróżnienie
- korzystnie działa na funkcjonowanie wątroby
- ma udział w prawidłowym poziomie cholesterolu oraz trójglicerydów

Opuncja jest źródłem cennego błonnika. Posiada włókno rozpuszczalne i nierozpuszczalne w wodzie, dlatego ma pozytywny wpływ na funkcje przewodu pokarmowego. Kontroluje wydzielanie soku żołądkowego, zmniejszając ryzyko rozwoju wrzodów żołądka i dwunastnicy. Wspiera pracę wątroby i usuwa z organizmu toksyny, oczyszcza jelito grube ułatwiając regularne wypróżnianie, odgrywa też znaczącą rolę w zapobieganiu chorobom jelita grubego.

Nopalin zalecany jest do wspomagania terapii oczyszczającej podczas stosowania Paraprotex, Pure Yucca, VirAgo a także z innymi suplementami.

UWAGA!
Nopalin należy zawsze przyjmować popijając dużą ilością wody – dzięki temu błonnik dobrze napęcznieje i szybciej doznamy uczucia sytości.

cena detaliczna     98 zł     zamów
cena klubowa
74 zł
zamów