Wskazane jest zastosowanie kuracji oczyszczającej wszystkim domownikom i zwierzętom domowym aby przyniosła pożądane efekty.

JAK STOSOWAĆ Paraprotex?

NIEMOWLĘTA

1 TYDZIEŃ – (ok. 1 roczku) kuracje zaczynamy od 1/4 tabletki Paraprotexu

2 TYDZIEŃ – dawkę zwiększamy do 2 razy dziennie po 1/4 tabletki. Rano na czczo, a wieczorem pół godziny przed posiłkiem.

3 TYDZIEŃ – dawkę zwiększamy do 3 razy dziennie po 1/4 tabletki (dawka południowa przed posiłkiem) i na tej dawce pozostajemy przez 6 tygodni.

Następnie robimy przerwę 4 tygodnie i wracamy do kuracji w dawce 3 razy dziennie po 1/4 tabletki. Takie dawki należy podawać przez 10 dni, później przerwa 4 dni i powtarzamy cykl 4 razy.

DZIECI W WIEKU SZKOLNYM

1 TYDZIEŃ – u dzieci w wieku szkolnym kurację zaczynamy od 1/2 tabletki dziennie na czczo i taką dawkę należy podawać przez tydzień.

2 TYDZIEŃ – dawkę zwiększamy do 2 razy dziennie po 1/2 tabletki. Rano na czczo,a wieczorem pół godziny przed posiłkiem.

3 TYDZIEŃ – dawkę zwiększamy do 3 razy dziennie po 1/2 tabletki (dawka południowa podana przed posiłkiem) i na tej dawce pozostajemy przez 6 tygodni.

Następnie należy zrobić przerwę- 4 tygodnie i wracamy do kuracji w dawce 3 razy dziennie po 1/2 tabletki. Takie dawki należy podawać przez 10 dni, później przerwa 4 dni i powtarzamy cykl 4 razy.

DODATKOWE ZALECANE SUPLEMENTY:

Ac Zymes – dostarcza niezbędnych bakterii, które mają za zadanie utrzymać zdrową mikroflorę jelit. Wytwarza on niekorzystne środowisko dla bakterii chorobotwórczych i gnilnych. Zapobiega wzdęciom, zmniejsza dolegliwości przy hemoroidach, pomocny w trądziku i alergii. Ac Zymes wskazany jest także po kuracji antybiotykami.

Dawka: 1 kapsułka na 10 kg masy ciała (np. dla dziecka o wadze 20kg podawać 2 razy po 1 kapsułce dziennie przed przed posiłkiem).

Nopalin – chroni układ trawienny przed rozwojem pasożytów. Dostarcza organizmowi 17 rodzajów aminokwasów (w tym 8 egzogennych), liczne witaminy, składniki mineralne i cenny błonnik. Korzystnie wpływa na procesy trawienia i metabolizm. Oczyszcza z toksyn jelito grube, pomocny przy zaparciach.

Dawka: 1 kapsułka na 10 kg masy ciała (np. dla dziecka o wadze 20kg podawać 2 razy po 1 kapsułce dziennie przed przed posiłkiem).

C 1000 – jest to naturalna witamina C podnosząca trzykrotnie odporność organizmu. Jest idealnym antyoksydantem. Jest konieczna w czasie przeziębienia, grypy, chorób nowotworowych, alergii. Bierze udział w tworzeniu kolagenu, kości i chrząstek. Chroni przed skutkami stresu, przyspiesza gojenie ran.

Przy wadze około 30 kg podajemy 2 razy dziennie po 1 tabletce C 1000 lub 2 razy dziennie po 2 tabletki C500.

Dla dziecka na około 20 – 25 kg masy ciała podajemy 3 razy dziennie po 1 tabletce C 500.

Dla dziecka na około 15kg masy ciała podajemy 2 razy dziennie po 1 tabletce C500 skruszone do posiłku.

W trakcie kuracji należy zadbać o wzmocnienie układu immunologicznego w tym celu należy:

DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM – zalecane podawanie Lion Kids C. Starsze przedszkolaki mogą również wzmocnić organizm produktem Lion Kids Multiwitamina.

DZIECI W WIEKU SZKOLNYM od 11 roku życia – wskazana jest witamina C 500 , Full Spectrum.

W OPINII LEKARZA

“ParaproteX podawałam z powodzeniem u dzieci i u niemowląt (1 roczek) w celu usunięcia pasożytów jelitowych – owsików. Dawka była odpowiednio mniejsza, a kuracja rozpoczęła się stopniowo od 1 tabletk”

Prof. Valeria Sedlak-Vadoc